Renault Scenic Club

Renault Scenic Club


#1 2011-01-09 15:07:04

topik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 3
Punktów :   

Wycieraczki żyją własnym życiem

Ostatnio wycieraczki przedniej szyby nie wyłączają się tak jak powinny albo przestają działaś w trybie ciągłym. Wiecie coś na ten temat Panowie ?, czy to jakiś przekaźnik, przełącznik czy może coś z silniczkiem - to tylko moje przypuszczenia.
Jak pojechałem do elektryka to powiedział że auto muszę mu zostawić ( a do pracki to niby jak? rowerem? ) . I dziwne że nawet nie potrafił przypisać do tego żadnej możliwej przyczyny, wrrrr.

Offline

 

#2 2011-03-12 20:03:52

mk701

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wycieraczki żyją własnym życiem

jeżeli masz scenica 1 faza1 lub 2 to niech elektryk ci sprawdzi wyłączniki krańcowe czystość itp znajdują się one samym silniku wycieraczek

Offline

 

#3 2011-04-28 22:11:26

morbiddeamon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wycieraczki żyją własnym życiem

topik napisał:

Ostatnio wycieraczki przedniej szyby nie wyłączają się tak jak powinny albo przestają działaś w trybie ciągłym. Wiecie coś na ten temat Panowie ?, czy to jakiś przekaźnik, przełącznik czy może coś z silniczkiem - to tylko moje przypuszczenia.
Jak pojechałem do elektryka to powiedział że auto muszę mu zostawić ( a do pracki to niby jak? rowerem? ) . I dziwne że nawet nie potrafił przypisać do tego żadnej możliwej przyczyny, wrrrr.

wiem o co chodzi, wycieraczki robią co chcą, mało tego, mi złamały sie w najmniej oczekiwanym momencie, po prostu zrobiono je z duraluminium, tylną wycieraczkę urwała mi myjnia na Statoil - też pięknie

Offline

 

#4 2011-05-05 20:20:09

topik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wycieraczki żyją własnym życiem

dobra  :-)) dziękuje , każda wypowiedź się liczy. Temat jest wciąż aktualny:-)) Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2011-05-06 20:37:47

morbiddeamon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wycieraczki żyją własnym życiem

co do przerywania to mam to często, nastawione na dwójkę, po wciśnięciu hamulca, zamierają lub przestawiają się na jedynkę, czysta magia, po nastawieniu dzwigni na odpowiedni program znow działają poprawnie, tak po prostu mają.

Wcześniej miałam problem z kierunkiem lewym, działał do chwili wciśnięcia hamulca, zamierał, popuściłam hamulec znowu działał, było to dość problematyczne na skrzyżowaniach, po zwarciu na krótko na plytce tylnej kierunku problem znikł, przepaliły się styki

Kolejnym problemem który miałam jest awaria układu optycznego reflektorów, powinno to działać przyciskami pod kierownicą a niestety, jak zwykle elektryka w scenicach pozostawia wiele marzeń, cały reflektor to coś ok 350 zeta, więc podłożyłam drewienka pod spodem i mam światła na odpowiedniej wysokości

Ostatnio edytowany przez morbiddeamon (2011-05-06 20:39:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki UbytovĂĄnĂ­ Burg sklep z armatura wrocław Serwis laptopów piastów zaproszenia-slubne-tanie.eu